باغبانی گیاهان زینتی
* گیاهان زینتی و گلهای آپارتمانی، گیاهان فضای باز و گلهای فصلی، میوه کاری* و گاهی هم شعر... 
قالب وبلاگ
نويسندگان

حتما همه شما شعر جوجه جوجه طلایی، نوکت سرخ و حنایی،  رو شنیدین. ولی اگه از نزدیک هم شاهد تولد جوجه های ناز و خوشگل باشین قطعا شگفت زده می شین. در دو هفته گذشته شاهد تولد چندین جوجه اردک و جوجه مرغ بودم. از این جوجه های کوچولو چند تا عکس گرفتم تا برای شما به نمایش بذارم. جالبه بدونین که جوجه مرغ بعد از بیست و یک روز و اردکها بعد از سی روز صبر و انتظار مادر که روی تخمها می شینه متولد میشن. مخصوصا توی این روزهای گرم که واقعا برای مادر عذاب آوره ولی به خاطر عشق مادری همه چیز رو تحمل میکنه و تو این دوره انتظار گاهی گرسنگی و تشنگی رو تحمل میکنه و لاغر هم میشه.زمانی که مادر منتظر تولد جوجه ها بود.

 

این هم یه مرغ مادر که پس از بیست و یک روز انتظار چهار تا جوجه خوشگل به دنیا اورده. البته چون بار اولش بوده خودش هم از دست و پا زدن یه جوجه زیر خودش تعجب کرده!

[ ۱۳٩۳/٥/٢ ] [ ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ ] [ گل یخ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی، باغبانی، گیاهان زینتی. امیدوارم مطالب این وبلاگ برای تمام علاقه مندان به کشاورزی مفید واقع گردد. (کشوری را گرنباشد کشت و کار* حاصلش وابستگی آید به بار* گر بخواهی خودکفایی در جهان* در کشاورزی بکوش و علم آن*)
صفحات اختصاصی
RSS Feed